Zespół Szkolno - Przedszkolny w Dąbrowie Biskupiej:

Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej,

Publiczne Przedszkole "Leśna Kraina"

Najnowsze komunikaty w zakładce Ogłoszenia

Jesteśmy po to, aby we współpracy z rodzicami i środowiskiem lokalnym wychowywać i edukować człowieka XXI wieku, dobrego patriotę i Europejczyka; człowieka aktywnego, kreatywnego i sprawnego psychicznie, potrafiącego odnaleźć się w otaczającym świecie.

budynek szkoły od strony wschodniej

Zapewniamy naszym uczniom wysoką jakość nauczania, wychowania i opieki,

klimat życzliwości, bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych i zajęcia wspierające ucznia.

Przedszkole Leśna Kraina    dziennik elektroniczny Synergia librus

Realizujemy różnorodne projekty